Template:Cardpage
From Card Hunter Wiki
(Difference between revisions)
| Line 5: | Line 5: | ||
|- | |- | ||
|'''Tier:''' | |'''Tier:''' | ||
| − | |{{CardTier|tier | + | |{{CardTier|tier}} |
|} | |} | ||
</includeonly><noinclude> | </includeonly><noinclude> | ||
Revision as of 02:21, 22 October 2012
Testing !